Jednoczyć siły i sumować możliwości firm obróbki stali

Dariusz Wódz
14 June 2021
Category:

ednoczyć siły i sumować możliwości firm obróbki stali w Polsce. Pokazać, że Polska produkcja, że nasze możliwości, są dużo większe niż istniejąca o nich wiedza, a jakość naszej produkcji, jest niedościgniona w całej Europie.

 

MM: Spotykaliśmy się już kilkakrotnie, w związku z przygotowanymi dla nas publikacjami dotyczącymi zarządzania.

DW: Zawodowe doświadczenie, ale także skłonności do tematów trudnych, popycha mnie w kierunku usług restrukturyzacji. Stąd też zainteresowanie Teorią Ograniczeń podczas studiów doktoranckich na Politechnice Warszawskiej i jej praktykowanie w przedsiębiorstwach w których przeprowadzałem restrukturyzację. Doświadczenie to otworzyło mi również szerokie pole możliwości w obszarach inwestycyjnych, chociażby pomocy przy sprzedaży przedsiębiorstw, w szczególności produkcyjnych.

 

MM: Nasze dzisiejsze spotkanie wynika z nowego obszaru w jaki wkraczacie jako Tech-Konsulting Sp. z o.o.

DW: W listopadzie, uruchomiliśmy aplikację internetową WOLNE-MOCE.PL, którą chcemy uczynić ogólnopolskim programem produkcji obróbki stali. Zbieżnie z naszym hasłem marketingowym: „obrobimy całą Europę”, ma ona na celu pozyskiwanie zleceń na szeroko pojętą obróbkę stali dla firm Polskich, które zechcą z nami współpracować.

Dzięki naszej aplikacji WOLNE-MOCE.PL chcemy jednoczyć siły i sumować możliwości firm obróbki stali w Polsce. Chcemy pokazać, że Polska produkcja, że nasze możliwości, są dużo większe niż istniejąca o nich informacja, a jakość naszej produkcji, jest niedościgniona w całej Europie.

 

MM: Co jest takiego niezwykłego i wyjątkowego w waszej aplikacji, dzięki której Polskie firmy, będą mogły pozyskiwać zlecenia z całego świata?

DW: Przygotowaliśmy przede wszystkim, w jednym miejscu, w naszej aplikacji WOLNE-MOCE.PL, dużo skondensowanych informacji, wiele niespotykanych rozwiązań, oraz szerokich możliwości, których gdzie indziej się nie znajdzie. Stawiając na bezpieczeństwo zarówno aplikacji, jak i przede wszystkim na bezpieczeństwo obrotu gospodarczego.

Ponadto, bardzo uproszczony i instynktowny sposób korzystania z naszej aplikacji, nie ograniczany zbędnymi wymogami. W tym jednym miejscu, każda z firm, ma swoje indywidualne portfolio. Ponadto, co ważne, wszystkie podmioty będą również kwalifikowane wg. możliwości technicznych, posiadanych certyfikatów, systemów zarządzania jakością i bezpieczeństwem. Dzięki udziałowi w naszej aplikacji, będzie można również śledzić tendencje obróbki stali w Polsce.

 

MM: Wiele podmiotów gospodarczych rezygnuje ze współpracy zagranicznej, obawiając kosztownych postępowań, w przypadku nie rozliczonych transakcji.

DW: Dlatego przygotowane przez nas rozwiązania oparte na propozycjach Banku Gospodarstwa Krajowego, gwarantują otrzymanie zapłaty, za odebrany przez zagranicznego zleceniodawcę, a wykonany przez Polski podmiot produkt. Zgodnie z przygotowywanymi rozwiązaniami, do otrzymania zapłaty za wykonaną usługę, wymagane będzie potwierdzenie odbioru jakościowego produktu, który został zamówiony. Jest to niezwykłe uproszczenie i bezpieczeństwo otrzymania wynagrodzenia za pracę.

 

MM: Skąd pewność, że wasza aplikacja WOLNE-MOCE.PL, przysporzą Polskim firmom nowe, intratne, bezpieczne zlecenia?

DW: Nasza Polska produkcja wygrywa w kilku obszarach, ale przede wszystkim w obszarze jakości, o czym jestem przekonany również z własnego doświadczenia. A jakość, to nie tylko wykonanie dla zamawiającego wyrobu jaki zamówił, ale również wykonanie go we właściwym czasie. Nasza aplikacja WOLNE-MOCE.PL, będzie przede wszystkim promowała konkretne Polskie firmy, oraz cały obszar produkcji obróbki stali w Polsce, co w obecnej chwili jest zupełną rzadkością, gdyż mało firm z tego obszaru prowadzi jakiekolwiek akcje marketingowe.

Działalność naszej spółki przewiduje, iż z początkiem przyszłego roku, rozpoczniemy kampanię promocyjną, początkowo na Europę, w szczególności na Niemcy, Austria i Włochy. Będzie ona miała na celu propagowanie i rozreklamowanie konkretnych możliwości produkcyjnych polskich przedsiębiorstw zajmujących się obróbką stali, które będą uczestniczyć w naszym programie WOLNE-MOCE.PL.

Ponadto, w przygotowaniu są kolejne niespotykane rozwiązania, mające promować Polskie możliwości, szczególnie w obszarze badań i rozwoju, co w połączeniu ze wspomnianą aplikacją WOLNE-MOCE.PL, stanowić będzie kompleks promowania Polskich firm.


Also read

2 minutes reading time

Grupa MTP – dobrze zaprojektowane wydarzenia

wolne - moce.pl
Category: